قوانین سایت

قوانین و مقررات لوکس فایل


کاربرگرامی پیش از عضویت در سایت و هرگونه استفاده از امکانات ارائه شده ضمن خواندن کامل و دقیق قوانین و سیاست سایت نسبت به پذیرش آن اقدام نمائید ، این قوانین جهت جلوگیری از هرگونه سو استفاده و کلاهبرداری احتمالی ضمن احترام بین سایت و اعضا تنظیم گردیده است و عدم پذیرش این قوانین به معنی عدم ثبت نام و استفاده از سایت توسط کاربر می باشد.

مدیریت و مرجع فعالیت این سایت در جمهوری اسلامی ایران قرار دارد و درصورت وجود تخلف از سمت کاربران با درخواست قضایی اطلاعات کاربر خاطی در اختیار مراجع درخواست کننده قرار خواهد گرفت.

استفاده از سرویس سایت در فعالیت هایی که محتوای غیر قانونی ، غیر اخلاقی ، مبتذل ، توهین آمیز ، تهدید کننده ، افترا آمیز و همچنین توهین به نژاد و دسته خاصی از مردم کرده باشند غیرمجاز است ودر صورت آگاهی حساب کاربری طرف مسدود خواهد شد.

استفاده و انتشار ویروسهای اینترنتی برای سوء استفاده از حساب های کاربران سایت غیرقانونی است و در صورت مشاهده موضوع از طریق مراجع قضایی پیگیری می شود.

استفاده از اطلاعات شخصی کاربران به منظور ااهداف تجاری از طریق سایت ممنوع می باشد و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

پس از طی مرحله عضویت در سایت ، سایت اطلاعات وارد شده شما را به صورت مرحله به مرحله بررسی و تائید میکند، و پس از تائید کاربر میتواند فعالیت خود را شروع کند .

فقط افرادی که به سن قانونی (18سال) و بالای آن رسیده باشند می تواند عضو سایت شوند واز خدمات آن استفاده کنند.

درخواست های سایت از کاربران خود صرفا از طریق ارسال تیکت درون سایت می باشد و از ایمیل تنها به منظور اطلاع رسانی و یا درخواست مشاهد لینک های سایت استفاده می شود.

در صورتی که کاربری محصولاتی برخلاف قوانین سایت با عناوین دیگری به فروش برساند در صورت احراز تخلف علاوه بر مسدود سازی فروشگاه و اکانت کاربری کلیه مسئولیت های تخلف مربوط به کاربر مدیر فروشگاه می باشد و سایت هیچ تعهد و مسئولیتی در این قبال متعهد نمی گردد.

کاربر موظف است در سایت خود اطلاعات کامل بخش پشتیبانی اعم از : تلفن تماس ، آدرس ایمیل و یا بخش تماس با ما جهت ارائه پشتیبانی به مشتریان قرار دهد ، در غیر این صورت در صورت مراجعه پرداخت کننده جهت دریافت پشتیبانی خدمات اطلاعات تماس کاربر به پرداخت کننده ارسال خواهد شد.

در سایت برای جلوگیری از کلاه برداری هرکاربرامکان وارد کردن شماره حساب و شماره کارت های خود را دارد ، کاربران باید تمام شماره حساب هایی که به نام خود آنها می باشد را وارد کنند اگر حساب ها و کارت های با نام افراد دیگر را وارد کنند سایت هیچ مسئولیتی را برعهده نمی گیرد ، سایت یک کپی کارت از کاربر برای تائید حساب وارد شده دریافت می کند ونزدخود نگه می دارد.

کاربران قبل از خرید از وب سایت هایی که از سرویس سایت استفاده می کنند لازم است تمام قوانین و مقررات آن سایت را کاملا مطالعه کنند زیرا، هر سایت سیاست امنیت اطلاعات و قوانین خاص خود رادارد ودر صورت سوء استفاده های احتمالی سایت هیچ مسئولیتی را برعهده نمی گیرد.

استفاده از اسپم در سایت تخلف محسوب می شود و در صورت مشاهده استفاده از آن حساب کاربری خاطی مسدود میشود، مواد استفاده عبارتند از ارسال لینک پرداخت سایت با استفاده از اسپم ، که سایت به شدت مخالف استفاده از آن است.

استفاده ماشینی از سرویس سایت و یا هرگونه سوء استفاه از سرویس این سایت بدون هماهنگی و اطلاع این سایت ممنوع بوده و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

در صورت مشاهده هر گونه سوء استفاده ، تخلف و یا خراب کاری در سایت توسط کاربر ، سایت اکانت را شناسایی مسدود و مصادره می نماید.

اگر کاربری تمایل به ادامه فعالیت در وب سایت ما را نداشته باشد می تواند با ارسال تیکت حساب کاربری خود را متوقف کند ، سایت حساب کاربری موردنظر را متوقف می کند ولی به منظور نگهداری جزئیات هویتی کاربران و تراکنش های مالی آن ها پایگاه داده های خود را حفظ می کند.

سایت کاربرانی را که خلاف قوانین فوق عمل کنند را توقیف می کند و در مورد حساب و موجودی آن کاربر تصمیم نهایی را میگیرد و به کاربر اطلاع می دهد.

اگر هرگونه خسارت ، جریمه ، مجازات و یا مسئولیت های دیگر ناشی از نقض این توافقنامه متحمل کاربر شود بازپرداخت و جبران آن تماما بر عهده خودکاربر بوده و سایت هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نمی شود، علاوه بر این اگر این نقض موجب وارد شدن خسارت به خود سایت شود ، کاربر خاطی موظف به جبران خسارت وارده طبق براورد هایی که در سایت انجام می گیرد است.

به منظور بروزرسانی و ایجاد امکانات جدید و انجام طرح های بازاریابی و افزایش فروش تغییرات نرم افزاری در سایت بصورت دوره ای در حال انجام است که ضمن اطلاع به کاربران و درجریان قرار دادن انها مسئولیت اشتباهات محاسباتی احتمالی در تغییرات سایت با گزارش کاربر به عهده سایت می باشد و ضمن بررسی اختلاف یا اشتباه محاسبه مبلغ کسر یا به حساب کاربر اضافه می شود سایت در مواردی که به واسطه اشتباه توسعه نرم افزاری مبلغی کسر یا اضافه پرداخت شود و این مغایرت برای کل سیستم به واسطه بروزرسانی باشد تعهدی به اصلاح ندارد و درصورت گزارش کاربر و امکان جبران متعهد به اصلاح است و مواردی که از قید امکان اصلاح خارج باشند برعهده سایت نخواهند بود

موجودی حساب کاربر به مدت شش ماه پس از آخرین درخواست تسویه حساب نزد سایت محفوظ است و هرزمان کاربر درخواست واریز نماید به حساب بانکی معرفی شده طبق قوانین سایت واریز خواهد شد کاربرانیکه موجودی خود را ظرف شش ماه تسویه نکنند و به تشخیص سایت حساب کاربری انها غیرفعال و بلااستفاده باشد در مورد انها تصمیم گیری خواهد شد سایت در این موارد ضمن اطلاع رسانی به کاربر درخواست تسویه حساب می نماید و اگر بعد از درخواست سایت کاربر اقدام به تسویه حساب ننماید سایت می تواند نسبت به موجودی کاربر تصمیم مقتضی را بگیرد.

سایت سرویس های خود را بصورت رایگان یا با تعرفه با شرایطی که در سیاست های داخلی خود قادر به انجام سرویس است ارائه می کند و در هرزمان بنا به صلاحدید و تغییر شرایط فورس ماجور و نیاز به فراهم کردن شرایط ادامه سرویس ممکن است نیاز به تغییر تعرفه های خود داشته باشد که شامل کاهش تعرفه خدمات یا افزایش آن می شود و یا خدمات رایگان را ادامه ندهد یا بابت خدمتی رایگان تعرفه ای مشخص کند یا طرح های تشویقی را ایجاد کند یا طرح تشویقی را کنسل کند یا شرایط استفاده و روند انجام امور مالی و تسویه حساب و سایر عملکرد ها را به فراخور نیاز پیش امده تغییر دهد در این تغییرات نیازی به هماهنگی و کسب اجازه از کاربر نخواهد بود و کاربر با توجه به سیستم شفاف و دقیق سایت ضمن اطلاع از شرایط جدید می تواند تصمیم به پذیرش تغییرات داشته باشد یا فعالیت خود را متوقف کند که هرگونه ادعا و اعتراض در خصوص تغییرات مورد پذیرش نیست.

کاربران موظف هستند هرگونه تغییر آدرس پستی و شماره تلفن ثابت و همراه را از طریق تیکت در پشتیبانی به اطلاع سایت برسانند و هرگونه مغایرت و عدم دسترسی به موارد فوق منجر به توقیف حساب کاربری می شود

کاربر حق واگذاری حساب کاربری به شرکت یا فرد دیگری را ندارد و مرجع مالکیت حساب کاربری اطلاعات فردی ثبت شده در سایت است.

هرگونه ضرر و زیانی که به هر نحوه از فروشنده به خریدار یا از خریدار به فروشنده وارد شود باید مابین انها برطرف شود بخش پشتیبانی فروشگاه امکان گفتگو طرفین را فراهم می کند و درصورتیکه مشکل حل نشود طرفین امکان پیگیری قضایی دارند همچنین اگر ضرر و زیانی از سمت فروشنده یا خریدار به سایت وارد شود ضرر زننده موظف به جبران خسارت سایت می باشد

قوانین ارسال و فروش فایل :

قوانین مقررات فروش فایل جهت رعایت حقوق مصرف کننده، حصول اطمینان از رضایت آنها و امکان استمرار تجارت درنظر گرفته شده است. مهمتر از فروش اول، فروش های بعدی یا به عبارتی تکرار خرید است. موارد مندرج در این صفحه را با دقت و حوصله کافی، مطالعه فرمایید.

مرور این صفحه به شما پیشنهاد می شود، این حق برای لوکس فایل محفوظ است، که نسبت به هرگونه ویرایش یا افزودن محتوا به این صفحه(ضمن اطلاع رسانی قبلی: فقط برای موارد مهم) اقدام نماید.

قوانین مقررات فروش فایل در لوکس فایل به شرح زیر خواهد بود؛

فروشنده فایل تایید می کند که مالک محصول دیجیتال است و فایل ها یا محصولات وی، هیچ مشکلی از نظر مالکیت یا کپی رایت ندارد.

فروشنده موظف به ثبت نام  و فعالیت با هویت قانونی و معتبر می باشد.

 

فروشنده در صورت درخواست سایت لوکس فایل، موظف به اهراز اطلاعات هویتی، از طریق؛ ارسال مدارک هویتی، تماس تلفنی یا دریافت بسته پستی به آدرس اعلامی، می باشد.

 

فروشنده ضمن اطلاع از قانون جرائم رایانه ای موظف به رعایت قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران است.

 

فروشنده متعهد میگردد، فایل های محصول، فاقد مصادیق محتوای مجرمانه است.

 

فروشنده متعهد میگردد، از سایت لوکس فایل، کاملا صحیح و قانونمند استفاده کند.

 

فروشنده متعهد به حفظ و نگهداری اطلاعات مربوط به خرید یا خریداران است.

 

فروشنده موظف به ارائه خدمات پشتیبانی در جهت حل مسائل مربوط به استفاده از محصولات می باشد.

 

فروشنده موظف به رفع مشکلات محصول، ارائه بروزرسانی یا توسعه محصول خواهد بود.

 

فروشنده موظف به ارائه مجوز(در صورت نیاز) خواهد بود.

 

فروشنده متعهد میگردد، از فروش محصولات آزمایشی یا بی کیفیت خودداری نماید.

 

فروشنده متعهد میگردد، محتویات فایل های محصول فاقد هرگونه ویروس یا موارد مخرب باشد.

 

فروشنده متعهد میگردد، هیچ گونه محتویات اضافه ای در فایل های محصول وجود نداشته باشد.


توجه : پس از ارسال امکان ویرایش مشخصات فایل نیست پس در ارسال و اپلود فایل دقت لازم را بعمل آورید.

قوانین مقررات فروش فایل، مکمل شرایط فروش فایل و بحث رفع مسئولیت فروش فایل است. لذا ثبت نام و فعالیت شما تحت عنوان “فروشنده” به معنای مطالعه و پذیرش تمامی این موارد است.

فروشنده گرامی؛ سایت لوکس فایل، نسب به موارد درج شده در این صفحه، رفع مسئولیت می نماید. رفع مسئولیت به معنای، رد پیگیری نیست! تا حد امکان لوکس فایل پیگیری های لازم را به عمل می آورد ، اما هیچ گونه مسئولیتی در موارد مندرج، بر عهده لوکس فایل نخواهد بود.

موارد زیر، از لوکس فایل رفع مسئولیت و تحت مسئولیت فروشنده یا یا تولیدکننده محصول دیجیتال می باشد؛

توضیحات محصول، تصاویر و شعارهای تجاری مورد استفاده.

قوانین و مقررات تعیین شده توسط فروشنده.

هرگونه جمع آوری سیستماتیک یا دستی اطلاعات توسط فروشنده و محصولات نرم افزاری.

محتویات یا فایل های موجود در بسته دانلودی.

اهداف تولید و استفاده از محصول.

دریافت و ارائه مجوز.

سلامت و صحت عملکرد محصول.

رعایت استانداردها و موارد کیفی.

ارائه بروزرسانی و توسعه محصول در زمان لازم.

خدمات پشتیبانی مستقیم محصولات.

اختلال، عدم سازگاری یا معیوب بودن.

نحوه تعیین ارزش محصول.

قیمت فروش و تخفیفات.

موارد زیر، از لوکس فایل رفع مسئولیت و تحت مسئولیت کاربر یا خریدار فایل است:

دانلود محصول به محض تکمیل پرداخت آنلاین، حفظ و نگهداری محصول در محل ذخیره سازی امن.

هرگونه ارائه اطلاعات به تولیدکننده یا فروشنده در مراحل پشتیبانی و پس از فروش.

اهداف خرید و نحوه استفاده از محصول.

استفاده قانونی از محصول با استفاده از لایسنس معتبر.

انتشار موارد محرمانه محصول در عموم یا به شخص دوم.

اقدام به فروش مجدد.

بازانتشار رایگان فایل های محصول.

دستکاری، تغییر یا هرگونه ویرایش در فایل های محصول.

هرگونه ناسازگاری یا اختلال در بروزرسانی.

چنانچه؛ “فروشنده” نسبت به اجرای توافق نامه یا تعهدات و وظایف خود مرتکب خطا شود، لوکس فایل می تواند حساب کاربری فروشنده را به همراه کلیه اعتبارات فروش، مسدود نماید. اگر تخلف غیرجزئی باشد، حساب فروشنده برای همیشه مسدود و اعتبارات فروش به حساب خریداران بازگشت داده خواهد شد. همچنین در مورد تخلفات جزئی، فروشنده پس از اخطار قادر به ادامه فعالیت در لوکس فایل خواهد بود.

 

 

مجوزها،گواهینامه ها و بانکهای همکار

لوکس فایل | فروشگاه ساز رایگان فروش فایل دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و همچنین دارای قرارداد پرداختهای اینترنتی با شرکتهای بزرگ به پرداخت ملت و زرین پال و آقای پرداخت میباشد که در زیـر میـتوانید مجـوزها را مشاهده کنید