ارسال و آپلود اتوماتیک فایل در لوکس فایل

قابل توجه مدیران فروشگاه ها و صاحبان فایل
با استعانت از پروردگار لوکس فایل جهت صرفه جویی در زمان و افزایش درآمد صاحبان فایل ,شرایطی را فراهم آورده که مدیران فروشگاه ها و صاحبان فایل هر فایلی دارند کاملا رایگان و بدون هیچ زحمتی در لوکس فایل بصورت اتوماتیک با سرعت بالا آپلود کنند و فقط منتظر فروش فایل خود باشند شرایط استفاده از امکان اتوماتیک آپلود فایل بصورت زیر است

توجه : فقط فایلهای نوع powerpint و word بصورت اتوماتیک قابل آپلود هستند بقیه فایل ها باید دستی اپلود شوند.

1-کلیه جزوات درسی در قالب فایلهای پاورپوینت و ورد

2-کلیه نمونه سوالات دانش آموزی و دانشجوی و استخدامی و هر نوع نمونه سوال دیگر

3-کلیه فایلهای اقدام پژوهی

4- کلیه فایلهای کارآفرینی و کارآموزی

5-کلیه طرح های توجیهی

6-سایر فایلهایی که در فرمت پاورپوینت و ورد هستند قابل قبول میباشد


نکات مهم :

نکته اول :
فایلهای پاورپوینت و ورد تکراری نباشند و ارزش فروش داشته باشند

نکته دوم:
تمامی فایل ها در یک پوشه کپی شود و در سایت پیکو فایل و سایتهای نظیرآن آپلود شده و سپس لینک دانلود فایل ها از طریق تیکت برای پشتیبانی ارسال شود.

نکته سوم:
برای اینکه فایل ها بصورت اتومات آپلود شود حتما باید و باید نام فایل فارسی باشد تا ما بتوانیم فایل های شما را اپلود کنیم بنابراین نام همه فایل ها باید فارسی شود.

نکته چهارم:
نام فایل همان عنوان فایل است که روی فایل باید فارسی نوشته شود

نکته پنجم:
قیمت ها و تصویر فایل ها یکسان میباشد لوکس فایل سعی بر این دارد که قیمت خوبی برای هر فایل قرار دهد تا فروشنده و بازاریاب سود مناسبی ببرند ,بنابراین قیمت ها براساس تجربه و نظر لوکس فایل قیمت گذاری میشود.

نکته ششم:
در لوکس فایل حداقل پورسانت برای فروش 30 درصد است البته پورسانت دست فروشنده است اما پوسانت 30 درصد باعث فروش بیشتر فایل توسط بازاریابان خواهد شد.

نکته هفتم :
برای آپلود اتوماتیک پس از ساخت فروشگاه خود ابتدا بصورت دستی یک فایل در فروشگاه آپلود کنید و تمامی اطلاعات فردی و بانکی خود را تکمیل کنید تا فروشگاه شما بروز شود و در نهایت باید رمز عبور فروشگاه خود را در تیکت برای پشتیبانی ارسال کنید