درباره ما

سیستم همکاری در فروش و فروشگاه ساز لوکس فایل یک طرح کارآفرینی است

این طرح با هدف درآمد زایی برای دانشجویان,پژوهشگران و افرادی که به شغل نیاز دارند ,

سال 1397 تاسیس و با اهداف بلند مدت اشتغال زایی موثر و دائمی فعالیت میکند.


سیستم همکاری در فروش لوکس فایل که با کسب مجوز از مرکز توسعه رسانه های دیجیتال و همچنین دارای مجوز نشر برخط و دارای لوگوی ای نماد از وزارت صنعت و معدن بستری امن را فراهم اورده است که فروشندگان و بازاریابان با خیال آسوده در این سایت کسب درآمد کنند.


اهداف سایت

لوکس فایل، سایتی است جهت فروش مشارکتی انواع محصولات دانلودی , و بطور کلی هر فایلی که قابل دانلود باشد. در دنیای امروز دارایی های افراد تنها دارایی های فیزیکی نیستند. همه ما به ویژه نسل جوان دارای فایل هایی الکترونیکی هستیم که در دورانهای مختلف تحصیلی و پژوهشی پس از انجام تحقیقات لازم تهیه و به منظور خاصی ارائه می­دهیم، ولی پس از مدتی حتی فراموش می­کنیم که این فایل ها را در کدام درایو یا فولدر کامپیوتر ذخیره کرده­ایم.

این فایل ها دارایی های ارزشمندی هستند که حاصل ساعتها و روزها تلاش و پیگیری است و نباید به سادگی از آن ها غافل شد. این فایل ها می توانند از موارد ساده ای قبیل یک پروژه دانشگاهی، پروژه کارآموزی، یک مقاله، یک رزومه کاری، یک عکس زیبا و دیگر موارد مشابه باشند.

لوکس فایل این امکان را بطور رایگان به شما می­دهد که فایل هایتان را جهت استفاده دیگران به اشتراک بگذارید که با این کار علاوه بر انجام یک کار خدا پسندانه، برای خود درآمدزایی هم خواهید نمود (البته امکان درج رایگان فایل نیز وجود دارد که سبب افزایش بیش از پیش ارزش معنوی کار شما خواهد شد).


اگه نیاز به مطالعه روشهای کسب درآمد دارید آموزش رسیدن به درآمد میلیونی در لوکس فایل را مطالعه کنید


در این سایت می توانید به چند روش بطور رایگان و براحتی کسب درآمد نمایید و محصولات قابل دانلود خود را به برای فروش قرار دهید.

همچنین با بازاریابی محصولات در سایت یا وبلاگ خود از پورسانت فروش فایلها و یا با زیر مجموعه گیری، براحتی درآمد زایی نمایید. و یا اینکه محصولات مورد نیاز خود را به راحتی از طریق درگاه امن بانک ملت یا درگاه های دیگر خرید و سپس دانلود نمایید. پس از هر خرید یک نسخه از محصول یا فایل همزمان به ایمیل شما ارسال میگردد.

 

کارمزد سایت 

لوکس فایل بابت تمامی خدمات رایگانی که به کاربران و فروشندگان فایل و محصولات دانلودی ارائه میکند بطور ثابت و دائمی 30 درصد کارمزد از محل فروش کاربر دریافت خواهد کرد به عنوان مثال اگر قیمت یک فایل 10 هزار تومان باشد سهم سایت 3000 تومان و 70 درصد سهم فروشنده میباشد

خدمات رایگان لوکس فایل به شرح زیر است

1-ارائه فروشگاه تخصصی با تمامی امکانات از جمله درگاه های بانکی,گزارشات فروش و بخش مالی, پنل پیامکی,پنل ایمیلی , پشتیبانی و ...

2-نگهداری فایل ها و محافظت از داده ها و فایلهای کاربران

3-پشتیبانی 24 ساعته از کاربران و پاسخگویی به کاربران و رفع مشکلات فنی فروشگاه ها

4-مدیریت ارتباط با مشتریان بدون دخالت کاربران

5-آپلود اتوماتیک فایل در فروشگاه ها جهت صرفه جویی در وقت کاربران

6-جذب بازاریاب و افزایش رنکینگ سایت در موتورهای جستجو و سایر موارد فنی

و...

 

مجوزها،گواهینامه ها و بانکهای همکار

لوکس فایل | فروشگاه ساز رایگان فروش فایل دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و همچنین دارای قرارداد پرداختهای اینترنتی با شرکتهای بزرگ به پرداخت ملت و زرین پال و آقای پرداخت میباشد که در زیـر میـتوانید مجـوزها را مشاهده کنید