درباره ما

سیستم همکاری در فروش و فروشگاه ساز لوکس فایل یک طرح کارآفرینی است با هدف درآمد زایی برای دانشجویان,پژوهشگران و افرادی که به شغل نیاز دارند ,که در سال 1397 تاسیس و با اهداف بلند مدت اشتغال زایی موثر و دائمی فعالیت میکند.سیستم همکاری در فروش لوکس فایل که با کسب مجوز از وزارت ارشاد و مرکز توسعه رسانه های دیجیتال و همچنین دارای مجوز نشر برخط و دارای لوگوی ای نماد از وزارت صنعت و معدن بستری امن را فراهم اورده است که فروشندگان و بازاریابان با خیال آسوده در این سایت کسب درآمد کنند.


اهداف سایت
لوکس فایل، سایتی است جهت فروش مشارکتی انواع محصولات دانلودی , و بطور کلی هر فایلی که قابل دانلود باشد. 
در دنیای امروز دارایی های افراد تنها دارایی های فیزیکی نیستند. همه ما به ویژه نسل جوان دارای فایل هایی الکترونیکی هستیم که در دورانهای مختلف تحصیلی و پژوهشی پس از انجام تحقیقات لازم تهیه و به منظور خاصی ارائه می­دهیم، ولی پس از مدتی حتی فراموش می­کنیم که این فایل ها را در کدام درایو یا فولدر کامپیوتر ذخیره کرده­ایم. این فایل ها دارایی های ارزشمندی هستند که حاصل ساعتها و روزها تلاش و پیگیری است و نباید به سادگی از آن ها غافل شد. این فایل ها می توانند از موارد ساده ای قبیل یک پروژه دانشگاهی، پروژه کارآموزی، یک مقاله، یک رزومه کاری، یک عکس زیبا و دیگر موارد مشابه باشند. لوکس فایل این امکان را بطور رایگان به شما می­دهد که فایل هایتان را جهت استفاده دیگران به اشتراک بگذارید که با این کار علاوه بر انجام یک کار خدا پسندانه، برای خود درآمدزایی هم خواهید نمود (البته امکان درج رایگان فایل نیز وجود دارد که سبب افزایش بیش از پیش ارزش معنوی کار شما خواهد شد).
از این طریق هم کسب درآمد می­کنید که نتیجه آن کمک به نشر علم، دانش و و تجربیات ارزشمند شما است و از طرفی کمک به رفع نیازهای هموطنان علاقه مند، چرا که مطمئنا فرد یا افراد دیگری هستند که به فایل­های شما نیاز دارند.
در این سایت می توانید به چند روش بطور رایگان و براحتی کسب درآمد نمایید و محصولات قابل دانلود خود را به برای فروش قرار دهید. همچنین با بازاریابی محصولات در سایت یا وبلاگ خود از پورسانت فروش فایلها و یا با زیر مجموعه گیری، براحتی درآمد زایی نمایید. و یا اینکه محصولات مورد نیاز خود را به راحتی از طریق درگاه امن بانک ملت یا درگاه پارسیان(ایران کیش) خرید و سپس دانلود نمایید. پس از هر خرید یک نسخه از محصول یا فایل همزمان به ایمیل شما ارسال میگردد.


 

ضمانت نامه فروش در لوکس فایل:

لوکس فایل یک سیستم فروشگاه دهی رایگان می باشد که دارای نماد اعتماد از " وزارت صنعت، معدن، تجارت " بوده و در سامانه " ساماندهی پایگاه های اینترنتی " ثبت شده است. یکی از امکاناتی که لوکس فایل در اختیار کاربران قرار می دهد امکان فروش فایل می باشد.